Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

KONKURSY NA SZCZEBLU GMINNYM

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Rozgrywki w piłce siatkowej

Klasa III gim. chłopcy

I miejsce

Jadwiga Breguła

Rozgrywki w piłce siatkowej

Klasa III gim. dziewczyny

II miejsce

Jadwiga Breguła

Rozgrywki w piłce siatkowej chłopców

Klasa VI chłopcy

II miejsce S.P.

Jadwiga Breguła

Rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt

Klasa VI dziewczyny

II miejsce S.P.

Jadwiga Breguła

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów

Bryniowska Julia

I miejsce

Marian Poliwoda

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Cytacka Martyna

II miejsce

Marian Poliwoda

Wojewódzki Konkurs  Fizyczny

Staś Damian

III miejsce

Henryk Kozub

Wojewódzki Konkurs  Pożarniczy

Kevin Koch

III  miejsce

Henryk Kozub

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów gimnazjum

Damian Staś

I miejsce

Anita Stachowska

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjum

Olivia Turek

III miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Daniel Guzy

Weronika Kozioł

I miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Klasa III gimnazjum

I miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Klasa II gimnazjum

III miejsce

Jadwiga Breguła

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs  „Poznajemy Ojcowiznę”

 Klasa III  gimnazjum

Damian Staś, Wiktoria Lechowicz

Klasa V – Magdalena Signus

I miejsce

 

I miejsce

Eryka Kubica

Powiatowy konkurs na palmę wielkanocną

Małgorzata Wolarz

II miejsce

Sybilla Czech

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkoły podstawowej-etap gminny

Kamil Kopyra

I miejsce

Jolanta Baron

Gminny  Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Klasa I

I miejsce

Jolanta Baron

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Szkoła Podstawowa

 

Kamil Kopyra

I miejsce

Edyta Koronczok

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Gimnazjum

 

Olivia Kopyra

I miejesce

Edyta Koronczok

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Gimnazjum

Wiktoria Bryniowska

II miejsce

Edyta Koronczok

 

 

 

Konkurs Recytatorski „Jugend trgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

Szkoła Podstawowa

 

 

 

Kamil Kopyra

Patrycja Misiek

I miejsce

III miejsce

Edyta Koronczok

Gimnazjum

Olivia Kopyra

Julia Bryniowska

Wiktoria Lechowicz

Wiktoria Lechowicz

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III  miejsce

Edyta Koronczok

Gminny  Konkurs Czytelniczy klas I – III

Szkoła Podstawowa

 

Hanna Pławszewska

Aleksandra Szaton

 

          I miejsce

II miejsce

Krystyna Grabińska

       

Gminny Konkurs Matematyczny

 

 

Aleksandra Szaton

 

    III miejsce

 

Krystyna Grabińska

Gminny Konkurs Matematyczny

 

Kamil Kopyra

IV miejsce

Eryka Kubica

KONKURSY NA SZCZEBLU POWIATU

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Konkurs na PALMĘ WIELKANOCNĄ

Małgorzata Wolarz

II

Sybilla Czech

 

 

 

 

Przegląd Zespołów Artystycznych i Solistów

Zespół „Żędowianie”

I miejsce

Jadwiga Breguła

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Las w poezji”

Adam Koźlik

I miejsce

Jolanta Baron

 

Powiatowa Olimpiada Matematyczna klas I- III

Szkoła Podstawowa

    

Aleksandra Szaton

 

 

IV miejsce

 

Krystyna Grabińska

KONKURSY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej  ” Żak 2017”

Natalia Mrohs

laureat

Karina Gryc

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej  ” Żak 2017”

Kamil Kopyra

Finalista

Karina Gryc

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej  „Gimnazjalista 2017”

Olivia Turek

Laureat

Karina Gryc

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „Gimnazjalista 2017”

Wiktoria Lechowicz

Finalista

 

Karina Gryc

XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Jakub  Ludwig

Finalista

Karina Gryc

Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Klasa III gimnazjum

I miejsce

Anita Stachowska

Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Daniel Guzy

wyróżnienie

Anita Stachowska

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych „Czasem zakręceni”

Zespół „Żędowianie”

III miejsce

Jadwiga Breguła

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Szkoła Podstawowa

 

Kamil Kopyra

laureat

Edyta Koronczok

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs  „Poznajemy Ojcowiznę”

Klasa III  gimnazjum

Damian Staś, Wiktoria Lechowicz

Klasa V – Magdalena Signus

II miejsce

 

II miejsce

Eryka Kubica

 

Eryka Kubica

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Gimnazjum

 

Olivia Kopyra

laureatka

Edyta Koronczok

KONKURSY NA SZCZEBLU KRAJU

NAZWA KONKURSU

LAUREAT/FINALISTA

MIEJSCE

OPIEKUN

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”

Klasa II gimnazjum – Jakub Ludwig

FINALISTA

Eryka Kubica

 

Konkursy w roku szkolnym 2015/2016

KONKURSY NA SZCZEBLU GMINNYM

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Gminny Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Marcel Pluder

III miejsce

Agata Spałek

Gminny Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Adam Ochwat

 

II miejsce

 

Agata Spałek

Gminny Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Natalia Rzepczyk

 

II miejsce

 

Agata Spałek

Gminny Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Paulina Trojok

 

II miejsce

 

Agata Spałek

Gminny Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Oskar Wajrauch

 

I miejsce

 

Agata Spałek

Gminny Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Mariola Buszman

 

I miejsce

 

Agata Spałek

Wojewódzki Konkurs Fizyczny na poziomie gimnazjum

Justyna Szopa

Kamila Radziszewska

Agata Misiek

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Henryk Kozub

Henryk Kozub

Wojewódzki Konkurs  Pożarniczy

Damian Staś

I miejsce

Henryk Kozub

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

Julia Bryniowska

I miejsce

Marian Poliwoda

Finał Gminy w Mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

 

II miejsce

Agata Spałek

Finał Gminy w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych

 

II miejsce

Agata Spałek

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych

Kamil Labus

I miejsce

Anita Stachowska

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych

Agnieszka Chmiel

II miejsce

Anita Stachowska

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych

Paulina Trojok

III miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Olivia Turek

I miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Dominika Klyssek

II miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Maksymilian Labus

III miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Klasa IV

I miejsce

Anita Stachowska

Gminny Konkurs Matematyczny klas I-III

Klasa I

III miejsce

Krystyna Grabińska

Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie’’

Klasa V

III

Jolanta Baron

Gminny Konkurs Gawędziarski ‘’ „Śląskie Beranie’’

Klasa 6

II

Jolanta Baron

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny z języka polskiego dla szkół podstawowych

Julia Bryniowska

I

Jolanta Baron

Festiwal Piosenki Turystycznej

Wiktoria Lechowicz

I miejsce

Eryka Kubica

Festiwal Piosenki Turystycznej

 

Bernadeta Zyzik

 

wyróżnienie

Eryka Kubica

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Szkoła Podstawowa

Julia Bryniowska

 

Kamil Kopyra

 

I miejsce

II miejsce

 

Edyta Koronczok

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Gimnazjum

 

Weronika Kimak

Olivia Kopyra

 

I miejsce

II miejsce

Edyta Koronczok

Konkurs Recytatorski „Jugend trἅgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

Szkoła Podstawowa

 

Kamil Kopyra

Julia Bryniowska

Agnieszka Chmiel

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Edyta Koronczok

Konkurs Recytatorski „Jugend trἅgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

Gimnazjum

Olivia Kopyra

Maksymilian Labus

Adam Koźlik

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Edyta Koronczok

KONKURSY NA SZCZEBLU POWIATU I REJONU

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Las w poezji”

Maksymilian Labus

II miejsce

Anita Stachowska

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Las w poezji”

Natalia Mrohs

wyróżnienie

Anita Stachowska

Powiatowy Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Mariola Buszman

IV miejsce

Agata Spałek

Konkurs Recytatorski „Jugend trἅgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

Szkoła Podstawowa

 

Kamil Kopyra

 

III miejsce

 

Edyta Koronczok

Konkurs Recytatorski „Jugend trἅgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

 

Gimnazjum

 

Olivia Kopyra

Adam Koźlik

 

III miejsce

III miejsce

 

Edyta Koronczok

KONKURSY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Maksymilian Labus

I miejsce

Anita Stachowska

Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”

Klasa IV

I miejsce

Anita Stachowska

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

Żak 2016

Kamil Kopyra

finalista

Karina Gryc

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2016

Wiktoria Lechowicz

finalista

Karina Gryc

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „ Poznajemy Ojcowiznę”

Eryka Kubica

Laureat „Grand Prix”

Eryka Kubica

 

KONKURSY NA SZCZEBLU KRAJU

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „ Poznajemy Ojcowiznę”

Damian Staś

Nagroda specjalna czasopisma „Poznaj swój kraj”

Eryka Kubica

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus. Historia

Kamil Kopyra

Laureat I stopnia

Anita Stachowska

Konkurs Recytatorski „Jugend trἅgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

Szkoła Podstawowa

 

Kamil Kopyra

 

finalista

 

Edyta Koronczok

Konkurs Recytatorski „Jugend trἅgt Gedichte vor-Młodzież recytuje poezję”

Gimnazjum

Olivia Kopyra

Adam Koźlik

finalistka

finalista

 

Edyta Koronczok

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Gimnazjum

 

Weronika Kimak

 

laureatka

                          

Edyta Koronczok

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2014/2015

 

KONKURSY NA SZCZEBLU GMINNYM

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Mistrz Ortografii Gminy Zawadzkie Franciszek Czech I miejsce Anita Stachowska
Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. ZSG III miejsce Agata Spałek
XVI Międzyszkolny Konkurs Kroszonkarski „Ale Jajo”. Natalia Kordeczka I miejsce Maria Miszczyk
XVI Międzyszkolny Konkurs Kroszonkarski „Ale Jajo” Olivia Kopyra II miejsce Maria Miszczyk
Gminny Konkurs Polonistyczny na poziomie gimnazjum Paulina Pluder II miejsce Anita Stachowska
Wojewódzki Konkurs Historyczny na poziomie gimnazjum Adam Trojok I miejsce Karina Gryc
Wojewódzki Konkurs Fizyczny na poziomie gimnazjum Adam Trojok I miejsce Henryk Kozub
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej. Olivia Kopyra II miejsce Edyta Koronczok
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej. Julia Bryniowska III miejsce Edyta Koronczok
Gminny Konkurs Matematyczny Natalia Mrohs I miejsce Krystyna Grabińska
Gminny Konkurs Czytelniczy Natalia Mrohs II miejsce Krystyna Grabińska
Gminny Konkurs Czytelniczy Magdalena Signus III miejsce Krystyna Grabińska
XII Festiwal Piosenki Turystycznej

Kamil Kopyra

Martyna Cytacka

I miejsce Eryka Kubica
XII Festiwal Piosenki Turystycznej ZSG (kl. I G, III G) III miejsce Eryka Kubica
Wojewódzki Konkurs Historyczny na poziomie szkoły podstawowej. Jakub Biwo II miejsce Anita Stachowska
Wojewódzki Konkurs Historyczny na poziomie szkoły podstawowej. Jakub Ludwig III miejsce Anita Stachowska
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny na poziomie szkoły podstawowej. Jakub Ludwig III miejsce Jolanta Baron
Wojewódzki Konkurs Matematyczny na poziomie szkoły podstawowej. Jakub Ludwig III miejsce Eryka Kubica
Wojewódzki Konkurs Matematyczny na poziomie gimnazjum.

Adam Trojok

III miejsce Eryka Kubica

XXI Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim „ Młodzież recytuje poezję”.

Weronika Kimak

III miejsce Edyta Koronczok
XXI Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim „ Młodzież recytuje poezję”.

Julia Bryniowska

III miejsce Edyta Koronczok

  1. KONKURSY NA SZCZEBLU POWIATU

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” Małgorzata Wolarz II miejsce Sybilla Czech
XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” Krzysztof Spik III miejsce Sybilla Czech
Otwarty Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych „Kroszonki 2015” Ewelina Strzelbicka I miejsce Maria Miszczyk
VII Festiwal Gwary Śląskiej Koło Teatralne III miejsce Anita Stachowska
Powiatowa Olimpiada Matematyczna. Natalia Mrohs Wyróżnienie Krystyna Grabinska
Rejonowy Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim "Młodzież recytuje poezję". Olivia Kopyra Wyróżnienie Edyta Koronczok
Konkurs Literacki „ Moja wieś – moje miejsce”. LGD Kraina Dinozaurów”. Ewelina Strzelbicka II miejsce Jolanta Baron
Konkurs Literacki „ Moja wieś – moje miejsce”. LGD Kraina Dinozaurów”. Weronika Zyzik III miejsce Anita Stachowska
XXI Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim „ Młodzież recytuje poezję”. Olivia Kopyra Wyróżnienie Edyta Koronczok

 

KONKURSY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA

 

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Wojewódzki Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjów. Adam Trojok Laureat Jadwiga Breguła
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „Gimnazjalista 2015” Paulina Trojok Laureat

Karina Gryc

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „Gimnazjalista 2015” Adam Trojok Finalista Karina Gryc

XXII Konkurs Gawędziarski

Śląskie Beranie”

Martyna Cytacka I miejsce Jolanta Baron

XXII Konkurs Gawędziarski

Śląskie Beranie”

ZSG II miejsce Anita Stachowska

XXII Konkurs Gawędziarski

Śląskie Beranie”

Adam Koźlik III miejsce Jadwiga Breguła
XXIV Wojewódzki Konkurs Plastyki Obrzędowej ” Kroszonki Opolskie 2015” Olivia Kopyra II miejsce Maria Miszczyk
XXIV Wojewódzki Konkurs Plastyki Obrzędowej ” Kroszonki Opolskie 2015” Ewelina Strzelbicka III miejsce Maria Miszczyk
XXI Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim „ Młodzież recytuje poezję”.

Paulina Kimak


 

Finalistka Edyta Koronczok
XXI Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim „ Młodzież recytuje poezję”. Kamil Kopyra Finalista Edyta Koronczok
XXI Regionalny Konkurs Literacki „ Ze Śląskiem na TY”

Olivia Turek


 

III miejsce Anita Stachowska
XXI Regionalny Konkurs Literacki „ Ze Śląskiem na TY”

Dominika Klyssek


 

Wyróżnienie Anita Stachowska
XXI Regionalny Konkurs Literacki „ Ze Śląskiem na TY” Weronika Zyzik Wyróżnienie Anita Stachowska

 

KONKURSY NA SZCZEBLU KRAJU

 

NAZWA KONKURSU

LAUREAT

MIEJSCE

OPIEKUN

Poznajemy Ojcowiznę. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy. Etap wojewódzki. Jakub Ludwig I miejsce Eryka Kubica
Poznajemy Ojcowiznę. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy. Etap wojewódzki. Damian Staś II miejsce Eryka Kubica
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Pangea”.

Kamil Szostok


 

Finalista Eryka Kubica


 

Konkursy w roku szkolnym 2013/2014

 

Konkursy gminne – gimnazjum 2013/2014r.

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

1

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

geografia

Adam Trojok

 

2

Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2014

religia

Adam Trojok

Paulina Pluder

finalista

finalista

3

Wojewódzki Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę”

 

 

 

4

 „Mistrz Ortografii Gminy Zawadzkie

 

język polski

Franciszek czech

mistrz

5

Jugend Trägt Gedichte vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Robert Signus

Adrianna Guzy

Mateusz Gwóźdź

 

miejsce III

miejsce IV

miejsce V

6

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

matematyka

Michał Włodarz   

 

miejsce III

7

Konkurs –„Śląskie Beranie”

koło teatralne

klasa III g

grupa uczniów z kl. I  i III g

klasa II g

 

miejsce I

miejsce II

miejsce III

8

Konkurs recytatorski-„Las w poezji”

język polski

Dawid Pyttel

Michał Włodarz

 

miejsce I

miejsce II

9

Przegląd Amatorskich Zespołów Ludowych i Grup Obrzędowych

 

koło taneczne

Zespół „Żędowianie”

udział

10

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

geografia

Mateusz Gwóźdź

miejsce V

11

Gminne Biegi Przełajowe

wychowanie fizyczne

Damian Gwóźdź

Paulina Pluder

 

miejsce I

miejsce I

12

Gminny Turniej Piłki Nożnej

wychowanie fizyczne

drużyna g

 

miejsce III

13

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

 

wychowanie fizyczne

drużyna g

 

miejsce I

14

XXX Zlot Śladami Dawnego Hutnictwa „Regolowiec 2013”

 

SKKT PTTK

ucz. kl. I-III g

miejsce I

15

X Festiwal Piosenki Turystycznej

 

SKKT PTTK

grupa ucz.

miejsce III

16

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej-„Młodzież zapobiega pożrom”

 

Dawid Pyttel

miejsce II

 

Konkursy gminne – szkoła podstawowa

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

     1

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

 

język polski

Justyna Szopa

miejsce I

     2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

język niemiecki

Adam Koźlik

Łukasz Pustelnik-Kura

Wiktoria Bryniowska

 

miejsce I

miejsce II

miejsce IV

    3

Konkurs Czytelniczy

(klasy I-III szkoły podstawowej)

edukacja polonistyczna

Zespół w składzie:

Natalia Mrohs

 Martyna Cytacka

Julia Bryniowska

 

Zespół w składzie:

Fabian Stasz

Angelika Radziszewska

Kamil Labus

 

miejsce I

 

 

 

 

miejsce III

 4

Konkurs Recytatorski -„Las w Poezji”

edukacja polonistyczna

Agnieszka Chmiel

Julia Bryniowska

Martyna Cytacka

 

udział

udział

udział

 5

Konkurs Gawędziarski - „Śląskie Beranie”

język polski

Adam Koźlik

Wiktoria Lechowicz

Olivia Turek

miejsce I

miejsce II

wyróżnienie

 

   6

Konkurs Matematyczny

(klasy I-III szkoły podstawowej)

edukacja matematyczna

Natalia Mrohs

Daniel Guzy

Kamil Labus

Agnieszka Chmiel

Julia Bryniowska

Kamil Kopyra

Marcel Pluder

Alicja Mrochen

 

miejsce IV

miejsce IV

miejsce IV

miejsce IV

miejsce V

udział

udział

udział

7

Jugend Trägt Gedichte vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Oliwia Kopyra

Adam Koźlik

Olivia Turek

Wiktoria Lechowicz

Wiktoria Bryniowska

 

miejsce I

miejsce II

miejsce II

miejsce III

miejsce IV

 8

Turniej Mini Piłki Siatkowej

 

wychowanie fizyczne

grupa chłopców – klasy IV-VI

miejsce II

  9

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

 

wychowanie fizyczne

grupa chłopców – klasy IV -VI

miejsce III

10

Gminne Biegi Przełajowe

 

wychowanie fizyczne

Mariola Buszman

miejsce I

11

XXIX Zlot Śladami Dawnego Hutnictwa „Regolowiec 2013”

SKKT PTTK

uczniowie – klasy IV- VI

miejsce I

  12

XI Rajd Rowerowy Wokół Gmin Doliny Małej Panwi „Jesień 2012”

SKKT PTTK

uczniowie – klasy IV- VI

udział

13

Konkurs Fotografii Krajoznawczej -„Rodzina Na Turystycznym Szlaku”

SKKT PTTK

Olivia Turek

Szymon Czech

 

miejsce IV

wyróżnienie

14

XIV Konkurs Kroszonkarski- „Ale jajo!”

 

Ewelina Strzelbicka

 

miejsce I

15

X Festiwal Piosenki Turystycznej

SKKT PTTK

Martyna Cytacka

grupa ucz.

wyróżnienie

miejsce I

 

16

Festiwal Piosenki Leśno-Przyrodniczej

 

muzyka

ucz. kl. IV, V, I g

udział

 

Konkursy rejonowe - szkoła podstawowa

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

Jugend Trägt Gedichte Vor/Młodzież Recytuje Poezję

 

język niemiecki

Oliwia Turek

miejsce V

    2

Bożonarodzeniowy i Turniej Szachowy

koło szachowe

Olivia Kopyra

Agata Misiek

Kamila Radziszewska

Ewelina Strzelbicka

 

miejsce IV

miejsce V

miejsce VI

miejsce VII

    3

Powiatowe Biegi Przełajowe

wychowanie fizyczne

Mariola Buszman

miejsce V

    4

Międzyszkolny Konkurs-„We Enjoy Learning English”

język angielski

klasa V

udział

 

Konkursy rejonowe - gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

Jugend Trägt Gedichte Vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Robert Signus

Fabian Labus

Mateusz Gwóźdź

udział

udział

udział

 

2

Przegląd Amatorskich zespołów - „Na ludową nutę”

 

koło taneczne

Zespół „Żędowianie”

udział

  3

Konkurs Literacki - „Moja wieś-moje miejsce”

 

język polski

Franciszek Czech

Mateusz Gwóźdź

 

miejsce I

miejsce III

  4

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Prawniczej-„Kurs na zysk”

 

grupa uczniów

udział

   5

Powiatowe Biegi Przełajowe

 

wychowanie fizyczne

Damian Gwóźdź’

Paulina Pluder

miejsce II

miejsce III

 

Konkursy wojewódzkie – szkoła podstawowa

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów Poetyckich „Złote Pióro”

język polski

Olivia Turek

Wiktoria Lechowicz

 

udział

udział

  2

XX edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „ Śląskie Beranie”

 

koło regionalne

Adam Koźlik

miejsce II

   3

Jugend Trägt Gedichte vor/ Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Olivia Turek

udział

   4

Konkurs Plastyczny Poświęcony Zofii Czechowej - „Jej portret”

 

plastyka

Szymon Czech

miejsce I

   5

Konkurs Plastyczny -  „Chroń las przed pożarem”

 

plastyka

Szymon Czech

miejsce I

     6

Wojewódzki Konkurs Plastyczny - „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”

 

plastyka

Szymon Czech

miejsce V

   7

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy - „Poznajemy Ojcowiznę” – kategoria indywidualna

SKKT PTTK

Wiktoria Lechowicz

Olivia Turek

miejsce I

wyróżnienie

 

Konkursy wojewódzkie - gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

 1

XX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „ Śląskie Beranie”

koło regionalne

grupa I

grupa II

miejsce II

wyróżnienie

  2

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2013

religia

Mateusz Gwóźdź

Adrianna Guzy

Paulina Pluder

finalista

finalista

finalista

     3

Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów Poetyckich - „Złote Pióro”

język polski

Patrycja Kamińska

udział

   4

Konkurs Plastyczny Poświęcony Twórczości Zofii Czechowej - „Jej portret”

plastyka

Agata Spik

Adam Trojok

Franciszek Czech

Nadine Strzoda

miejsce II

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

     5

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny - „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”

plastyka

Franciszek Czech

miejsce II

 

Konkursy ogólnopolskie – szkoła podstawowa/ gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

1

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z Matematyki - „Olimpus 2013”

matematyka

Michał Włodarz

Adam Trojok

 

laureat

laureat

 2

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna  – „Oxford”

historia

uczniowie klasy piątej

laureaci

    3

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” – kategoria indywidualna

 

SKKT PTTK

Wiktoria Lechowicz

udział

 

Konkursy w roku szkolnym 2012/2013

 

Konkursy gminne – gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

język polski

Weronika Koronczok

miejsce I

   2

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

język angielski

Weronika Koronczok

Dawid Wąsik

miejsce I

 

miejsce II

  3

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

język niemiecki

Weronika Koronczok

Dawid Wąsik

miejsce I

 

miejsce II

    4

Jugend Trägt Gedichte Vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Mateusz Gwóźdź

Dawid Wąsik

Weronika Koronczok

miejsce I

 

miejsce II

miejsce III

   5

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

matematyka

Dawid Wąsik

miejsce III

    6

Wojewódzki Konkurs Historyczny

historia

         Beata Buszman

miejsce III

   7

Przegląd Amatorskich Zespołów Ludowych i Grup Obrzędowych

koło taneczne

Zespół Żędowianie

udział

8

VII Dyktando „Mistrz Ortografii Gminy Zawadzkie”

język polski

Weronika Koronczok

mistrz

 9

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

geografia

Weronika Koronczok

Dawid Wąsik

miejsce I

miejsce I

 10

IX Festiwal Piosenki Turystycznej

SKKT PTTK

Natalia Świerc

Weronika Koronczok

Ewwlina Kociok

miejsce I

 

Konkursy gminne – szkoła podstawowa

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

1

Turniej Piłki Nożnej o Puchar MOKSiR Zawadzkie

wychowanie fizyczne

chłopcy – klasy III-VI

miejsce VII

  2

Turniej halowej Piłki Nożnej Chłopców

wychowanie fizyczne

chłopcy – klasy IV -VI

miejsce III

    3

Gminne Biegi Przełajowe

wychowanie fizyczne

Paulina Pluder

miejsce I

4

XXIX Zlot Śladami Dawnego Hutnictwa „Regolowiec 2012”

SKKT PTTK

uczniowie – klasy IV- VI

miejsce I

    5

XI Rajd Rowerowy Wokół Gmin Doliny Małej Panwi „Jesień 2011”

SKKT PTTK

uczniowie – klasy IV- VI

udział

  6

Konkurs Fotografii Krajoznawczej Rodzina Na Turystycznym Szlaku

SKKT PTTK

Olivia Turek

Szymon Czech

miejsce IV

wyróżnienie

    7

IX Festiwal Piosenki Turystycznej

SKKT PTTK

Szymon Czech

Wiktoria Lechowicz

Olivia Turek

Dawid  Signus

Kamil Czaja

wyróżnienie

    8

XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych

 

uczniowie – klasy III, IV-VI

udział

   9

XIII Konkurs Kroszonkarski „Ale jajo”

 

Agata Spik

Ewelina Strzelbicka

Martyna Jamrozik

miejsce II

 

miejsce III

miejsce III

 

Konkursy rejonowe -  szkoła podstawowa

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

1

X Powiatowa Olimpiada Matematyczna

matematyka

Martyna Jamrozik

Kamil Labus

miejsce III

udział

   2

IV Rejonowy Konkurs Recytatorski „Las w poezji”

język polski

Wiktoria Lechowicz

Paulina Pluder

miejsce III

wyróżnienie

   3

Jugend Trägt Gedichte Vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Oliwia Turek

miejsce IV

   4

XVII Rejonowy Przegląd Teatrów Jasełkowych

koło teatralne

uczniowie – klasy IV-VI

miejsce II

    5

Konkurs Plastyczny „Pies – Mój przyjaciel”

plastyka

Agnieszka Chmiel

Szymon Czech

Franciszek Czech

udział

udział

udział

    6

Annogórski Turniej Szachowy

koło szachowe

Agnieszka Chmiel

Kamila Radziszewska

Ewelina Strzelbicka

miejsce II

 

miejsce II

miejsce IV

7

Turniej Szachowy „Ferie 2012”

koło szachowe

Aleksandra Jamrozik

Kamila Radziszewska

 

miejsce II

 

miejsce III

 

   8

Wiosenny Turniej Szachowy Dla dzieci i Młodzieży w kategorii open dziewcząt „Majówka na sportowo”

koło szachowe

Ewelina Strzelbicka

miejsce II

    9

VI Festiwal Gwary Śląskiej w Wielowsi

koło regionalne

Maksymilian Labus

Mariusz Cepok

Adam Trojok

udział

miejsce I

udział

 10

I Rejonowy Konkurs Wiedzy Sportowej o tytuł „Sportowej Drużyny Marzeń”

wychowanie fizyczne

uczniowie – klasy IV -VI

miejsce II

 

Konkursy rejonowe - gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

IV Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych i Solistów „Wiosenne prezentacje” kat. zespoły instrumentalne i soliści

 

Natalia Świerc

miejsce I

   2

IV Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych i Solistów „Wiosenne prezentacje” kat. zespoły taneczne

koło taneczne

Zespół „Żedowinie”

wyróżnienie

    3

VI Festiwal Gwary Śląskiej w Wielowsi

 

grupa I pod opieką p. J. Breguły

grupa II pod opieką p. J. Breguły

Klaudia Zyzik

miejsce I

 

wyróżnienie

 

udział

    4

Jugend Trägt Gedichte Vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Weronika Koronczok

Dawid Wąsik

miejsce II

 

miejsce V

   5

Powiatowe Biegi Przełajowe

Gimnazjada

wychowanie fizyczne

Damian Gwóźdź’

miejsce I

   6

Konkurs Literacki „Moja wieś – moje miejsce”

koło regionalne

Katarzyna Pankiewicz

Michał Włodarz

miejsce II

miejsce II

 

Konkursy wojewódzkie – szkoła podstawowa

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

język polski

Paweł Biwo

finalista

  2

XXI Konkurs Plastyki Obrzędowej „Kroszonki Opolskie 2012”

 

Agnieszka Chmiel

Martyna Jamrozik

Ewelina Strzelbicka

udział

udział

wyróżnienie

  3

Konkurs Plastyczny „20 lat Państwowej Straży Pożarnej”

plastyka

Szymon Czech

miejsce III

  4

IV Wojewódzkie Mistrzostwa Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach – Kuniów 2012

koło szachowe

uczniowie  - klasy IV - VI

miejsce IV

  5

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę – kategoria indywidualna

SKKT PTTK

Franciszek Czech

wyróżnienie

     6

XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „ Śląskie Beranie”

koło regionalne

uczniowie – klasy IV - VI

miejsce II

   7

Wojewódzki Konkurs Literacki „Ze Śląskiem na Ty”

koło regionalne

Wiktoria Lechowicz

Olivia Terek

miejsce II

wyróżnienie

 

Konkursy wojewódzkie  - gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

   1

XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „ Śląskie Beranie”

koło regionalne

Natalia Świerc

miejsce I

 2

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę – kategoria indywidualna

SKKT PTTK

Weronika Koronczok

miejsce I

    3

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę – kategoria grupowa

SKKT PTTK

Katarzyna Pankiewicz

Aleksandra Wolarz

miejsce I

     4

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

język niemiecki

Weronika Koronczok

laureat

   5

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

język polski

Weronika Koronczok

finalista

   6

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2012

religia

Mateusz Gwóźdż

Weronika Koronczok

finalista

laureat

   7

Jugend Trägt Gedichte Vor/Młodzież Recytuje Poezję

język niemiecki

Weronika Koronczok

udział

 

Konkursy ogólnopolskie - gimnazjum

L. p.

Nazwa konkursu

Przedmiot

Uczeń

Miejsce/ Tytuł

  1

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z Matematyki „Olimpus „ – sesja wiosenna

matematyka

Michał Włodarz

Dawid Wąsik

laureat

laureat

   2

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę – kategoria indywidualna

SKKT PTTK

Weronika Koronczok

laureat nagrody specjalnej Komisji Krajoznawczej Zarządu Głównego PTTK

 3

Historia Plus Oxford

historia

Michał Włodarz

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2010/2011

 

lp.

szczebel

data

Nazwa konkursu

Uczeń

klasa

miejsce

opiekun

1

Wojewódzki

 

XIX Dziecięcy Turniej Szachowy

Drużyna amatorów

 

1

Ewa Węglarz

 

 

2

 

 

 

Powiatowy

 

 

 

II Powiatowe Mistrzowstwa Szachowe.

Kategoria dz. Do lat 12

Agata Misiek

Kamila Radziszewska

Ewelina Strzelbicka

Kategoria ch. Do lat 15

Mateusz Gwóźdź

 

4

4

4

 

I gim

 

2

1

3

 

3

 

 

Ewa

Węglarz

3

gminny

21/01/11

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjów

Dawid Wąsik

II gim

3

Marian Poliwoda

4

gminny

24/01/11

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjów

Weronika Koronczok

Dawid Wąsik

II gim

II gim

1

2

Edyta Koronczok

5

gminny

03/02/11

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Dawid Wąsik

II gim

2

 Jadwiga Breguła

6

gminny

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Gimnazjów

Weronika Koronczok

II gim

2

Jolanta Baron

7

rejonowe

 

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej “Gimnazjalista 2011”

Weronika Koronczok

II gim

1

Karina Gryc

8

gminny

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

Michał Włodarz

6

1

Anita Stachowska

9

gminny

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla Szkół Podstawowych

Michał Włodarz

6

2

Anita Stachowska

10

wojewódzki

 

Wojewódzki Konkurs Literacki “Ze Śląskiem na Ty”

Aleksandra Wolarz

II gim

2

Jolanta Baron

11

wojewódzki

 

Wojewódzki Konkurs Literacki

“Ze Śląskiem na Ty”

Paweł Biwo

5

wyróżnienie

Anita Stachowska

 

12

 

rejonowy

 

 

Przegląd Teatrów Jasełkowych

 

Koło teatralne

 

 

3

Anita Stachowska, Jadwiga Breguła

 

13

 

gminny

 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych

 

Michał Włodarz

 

6

 

2

 

Eryka Kubica

 

14 diecezyjny   Diecezyjny Konkurs Wiedzy Religijnej "Gimnazjalista 2011" Weronika Koronczok II gim. 2 Karina Gryc
15 wojewódzki   Izbicko- Wojewódzki Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie" Adam Trojok  

II gim

II gim

6

3

4

Anita Stachowska

Jadwiga Breguła

16 rejonowy   Etap rejonowy konkursu recytatorskiego-"Jugend trägt Gedichte vor" Dawid Wąsik

Weronika Koronczok

II gim

II gim

3

3

Edyta Koronczok

 

17 rejonowy   konkurs literacki "Moja wieś- moje miejsce" Weronika Koronczok

Kasia Pankiewicz

II gim

II gim

3

3

 
18 Zawadzkie   Tytuł Mistrza Ortografii -  Zawadzkie Weronika Koronczok II gim

 

1  
 

 

 

 

19

 

 

 

 

powiatowy

   

 

 

 

Finał Powiatowy w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Szymon Spik

Michał Włodarz

Sebastian Kandora

Amadeusz Strzoda

Fabian Labus

Dawid Signus

Tomasz Langer

Martin Ibrom

6

6

6

6

6

5

5

6

 

 

 

 

2

 

 

 

 

Agata Spałek

 

20

 

gminny

   

Gminny Konkurs Matematyczny klas I - III

Martyna  Jamrozik

Julia Breniowska

Adam Koźlik

1

1

2

1

2

2

nauczyciele I-III
21 ogólnopolski   Tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "Olimpus"

 

Adam Trojok

Dawid Wąsik

5

II gim.

8

5

Eryka Kubica
22 wojewódzki    Wojewódzki Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę” -indywidualnie

Wojewódzki Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę” -zespołowo

Nikol Gusdek

Sabina Michla i Sylwia Kulik

III gim

III gim

1

1

 

Eryka Kubica

 

 

23

 

gminny

 

marzec

 

Gminny Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"

indywidualnie

Adam Trojok

Maksymilian Labus

Klaudia Zyzik

 

V

IV

VI

1

2

3

Jadwiga Breguła

Anita Stachowska

Jolanta Baron

 

24

 

gminny

 

 

marzec

 

Gminny Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"

zespołowo

klasa II ZSG Żędowice 

klasa I ZSG Żędowice

klasa II i III ZSG Żędowice

2

1

2+3

1

2

3

Anita Stachowska

Jadwiga Breguła

Jolanta Baron

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2009/2010

 

Data

Miesce organizacji

Nazwa konkursu

Uczeń

Opiekun

Zajęte miejsce (kateg.)

eliminacje gminne

eliminacje wojewódzkie

inne

22.01.2010

Kielcza

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Katarzyna Kusz

Marian Poliwoda

III

 

 

19.01.2010

Zawadzkie

XXXIV Wojewódzki Konkurs Polonityczny

M. Gwóźdź, D. Pyttel

 

I, II

 

 

14.01.2010

Żędowice

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Weronika Koronczok

Edyta Koronczok

I

 

 

12.01.2010

Zawadzkie

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Kamil Paliński

Jadwiga Breguła

I

 

 

16.01.2009

Ozimek

XV Rejonowy Przegląd Zespołów Jasełkowych

zespół Koła Teatralnego

Anita Stachowska Jadwiga Breguła

 

 

II

11.01.2010

Kielcza

Dzień promocji zdrowia

ZSG w Żędowicach

Agata Spałek, Beata Śmich

 

 

dyplom uczestnictwa

12.12.2009

Leśnica

XI Otwarty Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy w Leśnicy

Patryk Kotylak

Ewa Węglarz

 

 

II

12.12.2009

Leśnica

XI Otwarty Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy w Leśnicy

Agata Misiek

Ewa Węglarz

 

 

II

05.12.2009

Zawadzkie

VII Festiwal Piosenki Turystycznej

ZSG  Żędowice -PG

Maria Miszczyk

 

 

II

05.12.2009

Zawadzkie

VII Festiwal Piosenki Turystycznej

N. Świerc, K. Kusz

Maria Miszczyk

 

 

III

28.11.2009

Żędowice

Mistrzostwa Powiatu Strzeleckiego w Szachach

Agata Misiek

Ewa Węglarz

 

 

II (d9)

28.11.2009

Żędowice

-,,-

Ewelina Strzelbicka

Ewa Węglarz

 

 

III (d9)

28.11.2009

Żędowice

-,,-

Kamil Paliński

Ewa Węglarz

 

 

I (j.s.)

28.11.2009

Żędowice

-,,-

Dominik Koronczok

Ewa Węglarz

 

 

III (j.s.)

28.11.2009

Żędowice

-,,-

Szymon Roter

Ewa Węglarz

 

 

III (ch9)

28.11.2009

Żędowice

-,,-

Markus Buk

Ewa Węglarz

 

 

III (j.m)

28.11.2009

Żędowice

-,,-

Patryk Kotylak

Ewa Węglarz

 

 

IV (j.m.)

22.11.2009

Łubniany

XVI Regionalny Konkurs Literacki "Ze Śląskiem na ty"

Nikol Gusdek

A. Stachowska

 

 

II

22.11.2009

Łubniany

XVI Regionalny Konkurs Literacki "Ze Śląskiem na ty"

Katarzyna Kusz

Jolanta Baron

 

 

wyróżnienie

22.11.2009

Łubniany

XVI Regionalny Konkurs Literacki "Ze Śląskiem na ty"

Agata Brol

Anita Stachowska

 

 

wyróżnienie

08.11.2009

Wielowieś

IV Festiwal Gwary Śląskiej - Wielowieś 2009

Kl III ZSG - PG

J.Breguła,              A. Stachowska,         J. Baron

 

 

III (gim)

08.11.2009

Wielowieś

IV Festiwal Gwary Śląskiej - Wielowieś 2009

Mateusz Cepok

J.Breguła,              A. Stachowska,         J. Baron

 

 

wyróż. (gim)

08.11.2009

Wielowieś

IV Festiwal Gwary Śląskiej - Wielowieś 2009

Koło Teatralne ZSG w Żędowicach

J.Breguła,              A. Stachowska,         J. Baron

 

 

I (gim)

04.11.2009

Wielowieś

IV Festiwal Gwary Śląskiej - Wielowieś 2009

Koło Teatralne ZSG w Żędowicach

J.Breguła,              A. Stachowska,         J. Baron

 

 

dyplom uczestnictwa

04.11.2009

Wielowieś

IV Festiwal Gwary Śląskiej - Wielowieś 2009

Kl III ZSG - PG

J.Breguła,              A. Stachowska,         J. Baron

 

 

dyplom uczestnictwa

04.11.2009

Wielowieś

IV Festiwal Gwary Śląskiej - Wielowieś 2009

Mateusz Gwóźdź, Markus Buk,      Mateusz Cepok

J.Breguła,              A. Stachowska,         J. Baron

 

 

dyplom uczestnictwa

17.10.2009

Leśnica

Jesienny Turniej Szachowy w Leśnicy

Kamila Radziszewska

Ewa Węglarz

 

 

III (1-3 SP)

17.10.2009

Leśnica

Jesienny Turniej Szachowy w Leśnicy

Markus Buk

Ewa Węglarz

 

 

III (gim)

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Szymon Spik

Agata Spałek

I (SP 4-5ch)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Mariusz Cepok

Agata Spałek

III (SP 4-5ch)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Agata Spik

Agata Spałek

II (SP 4-5dz)

 

 

 

 Opole

 Konkurs wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

 Kamil Paliński

Anita Stachowska

 

 6

wyróżnienie

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Paulina Pluder

Agata Spałek

IV (SP 4-5dz)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Daria Guzy

Agata Spałek

V (SP 4-5dz)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Dominik Pankiewicz

Agata Spałek

III (SP 6ch)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Patryk Prochota

Agata Spałek

IV (SP 6ch)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Damian Gwóźdź

Agata Spałek

V (SP 6ch)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Adrianna Guzy

Agata Spałek

I (SP 6dz)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Weronika Koronczok

Agata Spałek

IV (gim I dz)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Michał Kozioł

Agata Spałek

V (gim II ch)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe

Veronika Gabrysh

Agata Spałek

I (gim III dz)

 

 

01.10.2009

Strzelce Opolskie

Powiatowe Biegi Przełajowe GIMNAZJADA

Veronika Gabrysh

Agata Spałek

 

 

II (dz 1994/ 1,5 km)

07.10.2009

Lasocice k. Nysy

Wojewódzkie Biegi Przełajowe

Veronika Gabrysh

Agata Spałek

 

 

II (dz 1994/ 1,5 km)

19.09.2009

Góra Św. Anny

Zlot Młodzieży Szkolnej

Drużyna SKKT PTTK ZSG Żędowice

Eryka Kubica

 

 

dyplom uczestnictwa

03.11.2009

Zawadzkie

Turniej Piłki Noznej Chłopców Klas IV o puchar MOKSiR Zawadzkie

ZSG w Żędowicach

Agata Spałek

 

 

VII

09.12.2009

Zawadzkie

Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców

reprezentacja SP

Agata Spałek

 

 

III

08.06.2009

Strzelce Opolskie

VIII edycja Powiatowego Konkursu Zbiórki Makulatury

ZSG w Żędowicach

 

 

 

dyplom

16.02.2010

Gimnazjum Zawadzkie

Olimpiada Matematyczna

Kamil Paliński

Henryk Kozub

IV

 

 

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Drużyna Żędowice I

Ewa Węglarz

 

 

II

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Szymon Roter

Ewa Węglarz

 

 

III                   (III szachownica)

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Agata Misiek

Ewa Węglarz

 

 

III                   (IV szachownica)

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Ewelina Strzelbicka

Ewa Węglarz

 

 

III                   (III szachownica)

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Drużyna Żędowice II

Ewa Węglarz

 

 

VI

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Dominik Koronczok

Ewa Węglarz

 

 

III                   (I szachownica)

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Markus Buk

Ewa Węglarz

 

 

I                      (II szachownica)

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Patryk Kotylak

Ewa Węglarz

 

 

II                   (III szachownica)

05.02.2010

ZSG Żędowice

Feryjny Turniej Szachowy                            Dzieci i Młodzieży

Aleksandra Jamrozik

Ewa Węglarz

 

 

III                   (IV szachownica)

10.04.2010

Leśnica

Powiatowe rozgrywki szachowe (drużynowe)

D. Koronczok              K. Paliński                  P. Kotylak

Ewa Węglarz

 

 

III

19.04.2010

PSP Zawadzkie

 Turniej Ogólnopolski BRD – eliminacje gminne

D. Koronczok

 Henryk Kozub

I

 

 

19.04.2010

PSP Zawadzkie

 Turniej Ogólnopolski BRD – eliminacje gminne - zespołowo

D. Koronczok, K. Paliński, A. Koźlik

 Henryk Kozub

 I

 

 

09.04.2010

Izbicko

XVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego "Śląskie Beranie"

ZSG-PG w Żędowicach

Anita Stachowska, KARINA Gryc, Jolanta Baron, Jadwiga Breguła

 

 

IV (scenka rodzajowa)

09.04.2010

Izbicko

XVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego "Śląskie Beranie"

Sonia Guzy

Anita Stachowska, KARINA Gryc, Jolanta Baron, Jadwiga Breguła

 

 

II

09.04.2010

Izbicko

XVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego "Śląskie Beranie"

Artur Koźlik

Anita Stachowska, KARINA Gryc, Jolanta Baron, Jadwiga Breguła

 

 

IV

19.04.2010

Zawadzkie

 Turniej Ogólnopolski BRD – eliminacje gminne - zespołowo

drużyna gimnazjum

 Henryk Kozub

I

 

 

21.04.2010

Warszawa

Ogólnopolski Konkurs MIX z geografii

Dominik Koronczok

Jadwiga Breguła

 

 

6 (dyplom laureata)

21.04.2010

Warszawa

Ogólnopolski Konkurs MIX z geografii

Kamil Paliński

Jadwiga Breguła

 

 

11 (dyplom wyróżnienia)

21.04.2010

Warszawa

Ogólnopolski Konkurs MIX z geografii

Veronika Gabrysh

Jadwiga Breguła

 

 

13 (dyplom wyróżnienia)

27.04.2010

PSP Zawadzkie

IX Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych (kategoria: najlepsze przedstawienie)

grupa teatralna

Jolanta Baron

 

 

dyplom

27.04.2010

PSP Zawadzkie

IX Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych (kategoria: najlepszy aktor)

Mateusz Gwóźdź

Jolanta Baron

 

 

I

27.04.2010

PSP Zawadzkie

IX Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych (kategoria: najlepsza aktorka)

Adrianna Guzy

Jolanta Baron

 

 

wyróżnienie

24.04.2010

Krośnica

 Turniej Ogólnopolski BRD – eliminacje gminne - zespołowo

D. Koronczok, K. Paliński, A. Koźlik

 Henryk Kozub

 

 

II (szczebel powiatowy)

24.04.2010

Zawadzkie

IX Wiosenny Rajd Rowerowy Ścieżkami Gmin Dolin Małej Panwi

SKKT-PTTK ZSG Żędowice

Eryka Kubica

 

 

II 

17.03.2010

Kielcza

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

drużyna chłopców

Agata Spałek

II

 

 

22.02.2010

Zawadzkie

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

drużyna dziewcząt

Agata Spałek

II

 

 

20.04.2010

Żędowice

Konkurs recytatorski "Jugend trägt Gedichte vor" (kat. SP)

Mateusz Gwóźdź

Edyta Koronczok

III

 

 

20.04.2010

Żędowice

Konkurs recytatorski "Jugend trägt Gedichte vor" (kat. gimnazjum)

Dawid Wąsik

Edyta Koronczok

II

 

 

20.04.2010

Żędowice

Konkurs recytatorski "Jugend trägt Gedichte vor" (kat. gimnazjum)

Weronika Koronczok

Edyta Koronczok

III

 

 

20.04.2010

Żędowice

Konkurs recytatorski "Jugend trägt Gedichte vor" (kat. gimnazjum)

Katarzyna Kusz

Edyta Koronczok

III

 

 

20.04.2010

Żędowice

Konkurs recytatorski "Jugend trägt Gedichte vor" (kat. gimnazjum)

Natalia Świerc

Edyta Koronczok

III

 

 

10.04.2010

Leśnica

IV Turniej Strzeleckiej Ligi Powiatowej Dzieci i Młodzieży

Dominik Koronczok

Ewa Węglarz

 

 

III (2-ga szachownica)

10.04.2010

Leśnica

IV Turniej Strzeleckiej Ligi Powiatowej Dzieci i Młodzieży

Patryk Kotylak

Ewa Węglarz

 

 

III (3-cia szachownica)

09.04.2010

Zawadzkie

Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

reprezentacja SP

Agata Spałek

II

 

 

16.03.2010

Kielcza

XI Międzyszkolny Konkurs Kroszonkarski "Ale jajo!"

Patryk Kotylak

 

 

 

II (kateg.: klasy 1-3)

06.03.2010

Strzelce Opolskie

II Turniej z Cyklu Szachowych Rozgrywek Drużynowych z Powiatu Strzeleckiego

drużyna

Ewa Węglarz

 

 

IV (4-ta szachownica)

06.03.2010

Strzelce Opolskie

II Turniej z Cyklu Szachowych Rozgrywek Drużynowych z Powiatu Strzeleckiego

Ewelina Strzelbicka

Ewa Węglarz

 

 

III (4-ta szachownica)

01.05.2010

Strzelce Opolskie

Dziecięca Liga Szachowa z Powiatu Strzeleckiego w Sezonie 2009/2010

Agata Misiek

Ewa Węglarz

 

 

III

02.05.2010

Strzelce Opolskie

I Rodzinny Turniej Szachowy

Agata Misiek, Ewelina Strzelbicka

Ewa Węglarz

 

 

 

 

GRATULUJEMY !!!!